Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

КОКОН — оболонка, якою личинка бджоли обгортає себе перед тим, як перетворитися на лялечку. Для прядіння К. личинка користується секретом прядильної залози, мальпігієвих судин і клейких виділень стінок свого тіла. Личинка рухається у своїй чарунці, і її тіло починає виділяти прозору речовину, що витягається в нитку та швидко застигає. У результаті виходить пориста кришечка, утворена з тонких ниток.

Унаслідок постійного руху личинки на стінках чарунки залишається клейка речовина з її тіла, що згодом змішується із секретом прядильної залози й виділеннями мальпігієвих судин, утворюючи в такий спосіб стінки К. коричневого кольору.

Личинки робочої бджоли й матки прядуть К. протягом двох днів, трутня — три дні. К. личинки має форму чарунки, у якій вона розвивалася. К. трутня й робочої бджоли має трохи опуклу кришечку й шестигранну призматичну форму. К. матки має форму внутрішньої поверхні маточника.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.