Бджільництво - словник-довідник

КОЛІР ВОСКУ — залежить від сировини, з якої він добувається, способів переробки, устаткування тощо. За кольором і якістю віск буває різним.

Високосортний віск повинен бути білого, ясно-жовтого, ясно-коричневого або ясно-сірого кольору й мати приємний медяний запах. Ясно-жовтий віск, що має, наприклад, не медяний запах, а різко відмінний від нього запах прополісу, вважається несортовим. Буває несортовий бджолиний віск чорного кольору, перепалений, за структурою губчатий, сильно забруднений, що важко піддається очищенню, прополісований тощо.

Віск із мерви й витопок має темний колір і знижену твердість.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.