Бджільництво - словник-довідник

КОРАБЛЬОВ Іполит Іванович (1871-1951) — автор численних книг із бджільництва. Працюючи сільським учителем, у 20 років почав займатися бджільництвом. Незабаром він вступає до Московського сільськогосподарського інституту, одночасно працює на ізмайлівській пасіці під керівництвом академіка М. М. Кулагіна. Після закінчення інституту (1902 р.) працює на бджільницьких пасіках України фахівцем із бджільництва. Починаючи з 1907 р. він протягом 44 років викладає бджільництво й завідує пасікою в Уманському училищі садівництва й землеробства.

К. відомий як автор ряду книг із бджільництва: «Про вибір вулика», «Хвороби бджіл і їхнє лікування», «Медоносні рослини і їхня культура». Найвідомішою його роботою є посібник «Бджільництво», що витримав безліч перевидань і протягом багатьох років залишався основним навчальним посібником, за яким готувалися майбутні кадри бджолярів.


Personalised Essay Writing Service for You

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити