Бджільництво - словник-довідник

КОРМОВА НАДСТАВКА — звичайний магазин із медяними напіврамками. К. н. поміщається над гніздом бджолосім'ї при складанні гнізд на зимівлю. К. н. забезпечує бджіл весняною підгодівлею, коли матка починає активну яйцекладку.

К. н. частіше використовують на невеликих пасіках, де бджоли утримуються у вуликах зі зменшеною рамкою (435 х 230 мм) і де сім'ї, відправлені на зимівлю, не вміщаються в одному корпусі. Стільники в К. н. повинні бути заповнені квітковим медом високої якості.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.