Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

КОРОНАРІЯ, або зозулин цвіт, — багаторічна трав'яниста рослина родини гвоздикових. Росте на вологих і заболочених луках Полісся й Лісостепу. Вирощується як декоративні насадження. Стебло заввишки 35-80 см. Квітконосні стебла вгорі розгалужені, вкриті волосками. Листя прикореневої розетки видовжено-лопатковидне, стеблове — лінійно-ланцетоподібне. Квітки зібрані в щитовидно-мітелкові суцвіття. Квітки рожеві, пелюстки глибокими розрізами розділені на 4 частини. Плід — коробочка. Цвіте в червні-липні. Бджоли збирають із К. нектар, отриманий мед зарахований до розряду цінних сортів.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.