Бджільництво - словник-довідник

КОРОНАРІЯ, або зозулин цвіт, — багаторічна трав'яниста рослина родини гвоздикових. Росте на вологих і заболочених луках Полісся й Лісостепу. Вирощується як декоративні насадження. Стебло заввишки 35-80 см. Квітконосні стебла вгорі розгалужені, вкриті волосками. Листя прикореневої розетки видовжено-лопатковидне, стеблове — лінійно-ланцетоподібне. Квітки зібрані в щитовидно-мітелкові суцвіття. Квітки рожеві, пелюстки глибокими розрізами розділені на 4 частини. Плід — коробочка. Цвіте в червні-липні. Бджоли збирають із К. нектар, отриманий мед зарахований до розряду цінних сортів.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.