Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

КОТОК КОМБІНОВАНИЙ — використовують при кріпленні вощини до верхнього бруса рамки й упаюванні дроту у вощину. К. складається з ручки й металевого стрижня, до якого кріпляться валик і диск із зубцями. Зубці мають проріз, що полегшує впаювання дроту у вощину. Вощину накочують до верхнього бруска рамки валиком, а диском припаюють її до дроту. Розміри К. к. 220 х 40 х 14 мм.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.