Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

КОЧОВА БУДКА — використовується на пасіці для виконання невідкладних робіт: розпечатування медяних стільників, відкачування меду, перенесення личинок при штучному виведенні маток тощо (рис. 20). Деякі пасічники використовують К. б. також як тимчасове житло в сезон медозбору.

К. б. бувають різних розмірів і конструкцій. Одні використовують протягом усього весняно-осіннього періоду, а інші встановлюють тільки на період медозбору. Каркас К. б. будують із дерева, а потім обшивають його дошками завтовшки 16 мм. Усередині бічні стіни та стелю обшивають фанерою. Дах вкривають руберойдом. Усередину К. б. поміщають ліжко, стіл, пару полиць. У будці роблять двері та два вікна. У спекотне літо можна прибрати стекла, а замість них поставити дротову дрібну сітку. Зовні К. б. фарбують у світлі тони.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.