Бджільництво - словник-довідник

КОШИЧОК ПИЛКОВИЙ — у ньому бджола приносить у вулик пилок і прополіс. Кошичок виглядає як гладенька, трохи ввігнута зовнішня поверхня на задній гомілці робочої бджоли, облямована довгими вигнутими волосками (рис. 21). Зерна пилку бджола змочує нектаром або медом, через що вони злипаються, потім вона перекладає невелику порцію пилку з передніх і середніх ніжок на волоски задніх, а з них уже пилок потрапляє в кошичок. Поступово кошички набиваються дедалі більшою кількістю пилку, поки не забиваються повністю. Утрамбований у К. пилок називається обніжжям.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.