Бджільництво - словник-довідник

КРИЛА БДЖОЛИ — прикріплені до середньогрудей й задньогрудей між спинними та плевральними пластинками. Це рівні тонкі двоціарові К., посилені неймовірно потужними жилками. Між жилками є пластична мембрана (рис. 22). У результаті такої будови крило легке й міцне.

У процесі ембріонального розвитку майбутні К. виглядають як виступи в бічній стінці грудного відділу.

Передні К. значно більші від задніх, тому вони відіграють основну роль при польоті бджоли. На передньому краї заднього крила є зачепи, а на передньому хітинова крайня смужка. Під час польоту передні й задні К. з'єднуються й утворюють єдину поверхню. У бджолиній сім'ї найбільші розміри К. мають трутні.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.