Бджільництво - словник-довідник

КРОВОНОСНА СИСТЕМА БДЖОЛИ — складається з єдиної довгої й еластичної кровоносної судини, що проходить через черевце й кінчається отвором під головним мозком. Черевна частина судини називається серцем, а грудна — аортою. Серце черевної частини перфороване п'ятьма парами устячок, через які кров надходить у серце. Устячка діють як клапани, щоб запобігти виливанню крові назад. Аорта не має устячок. Серце бджоли переходить в аорту, що в місці переходу черевця в груди робить кілька спіральних маленьких петель, замкнутих у тонку муфту.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.