Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

КУКУРУДЗЯНО-БУРКУНОВА СУМІШ — порівняно з чистими посівами кукурудзи така суміш дає на кожному гектарі додатково по 1,5-2 центнери перетравного білка. Найкращим компонентом для кукурудзи є однолітній буркун білий. Буркун не пригнічує основну культуру, росте вільно, із ґрунту споживає невелику кількість поживних речовин і вологи.

У суміші з кукурудзою буркун зацвітає в липні. До дозрівання кукурудзи до молочно-воскової спілості, коли її збирають на силос, бджоли встигають взяти з буркуну близько 50 кг нектару з 1 га. Агротехніка вирощування К.-б. с. така ж, як і чистої культури. Обидві культури висівають одночасно. За посівами необхідно доглядати, проріджувати, знищувати бур'яни.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.