Бджільництво - словник-довідник

КУКУРУДЗЯНО-БУРКУНОВА СУМІШ — порівняно з чистими посівами кукурудзи така суміш дає на кожному гектарі додатково по 1,5-2 центнери перетравного білка. Найкращим компонентом для кукурудзи є однолітній буркун білий. Буркун не пригнічує основну культуру, росте вільно, із ґрунту споживає невелику кількість поживних речовин і вологи.

У суміші з кукурудзою буркун зацвітає в липні. До дозрівання кукурудзи до молочно-воскової спілості, коли її збирають на силос, бджоли встигають взяти з буркуну близько 50 кг нектару з 1 га. Агротехніка вирощування К.-б. с. така ж, як і чистої культури. Обидві культури висівають одночасно. За посівами необхідно доглядати, проріджувати, знищувати бур'яни.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.