Бджільництво - словник-довідник

БАЦИЛИ — бактерії у вигляді паличок, здатні за несприятливих умов утворювати спори, які виступають як захисний засіб.

Після розмноження простим діленням усередині Б. утворюються спори (не більше однієї в клітині). Вони мають круглу, овальну або веретеноподібну форму; вкриті щільною оболонкою, яка не пропускає розчини. Відзначаються стійкістю до високих температур і дезінфікуючих засобів. У сприятливих умовах спори проростають і, перероджуючись, переходять до активного способу життя.

Багато Б., як і бактерій, є збудниками заразних хвороб. Збудником хвороб бджіл є Б. лярве — збудник американського гнильцю.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.