Бджільництво - словник-довідник

КУЛАГІН Микола Михайлович (1859-1940) — відомий учений-зоолог, фахівець із бджільництва, видатний діяч. Будучи студентом фізико-математичного факультету Московського університету, К. зацікавився бджолами. З 1902 р. він прийняв пропозицію редагувати журнал «Російський бджільницький листок», заснований академіком Бутлеровим. Після революції він організував у Московському університеті кафедру й лабораторію з ентомології.

Наукова та громадська діяльність К. була неймовірно багатогранною. Але насамперед він підтримував передові методи бджільництва, сприяв їхньому широкому впровадженню в себе на батьківщині. К. відомий як автор книг про бджільництво: «Годівля бджіл», «Роїння бджіл», «Про вибір рамкового вулика», «Сучасне положення про російський віск» та ін. Пізніше він очолив пасіку при Сільськогосподарській академії імені Тімірязева, де проводив досліди, читав лекції, давав консультації бджолярам. Згодом тімірязевській пасіці було присвоєне ім'я М. М. Кулагіна.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.