Бджільництво - словник-довідник

ЛАВАНДА багаторічний напівчагарник або трава родини губоцвітих. Зустрічається понад 25 видів. На одному місці росте до 15-20 років. Вирощують її для створення бордюрів, груп і одиночних посадок. Уважається чудовим нектарником. Кущ Л. не має центрального стебла, а зібраний з великої кількості вкритих листям пагонів заввишки більше за 60 см. Квітки ясно-синього або блакитнувато-фіолетового кольору, рідше білі, зібрані на кінцях квіткових стебел у колосовидне суцвіття, мають тонкий аромат. Віночок блакитнувато-фіолетовий.

Цвіте Л. із червня по серпень. Дає бджолам дуже багато нектару. Цукропродуктивність до 145 кг з 1 га суцільних насаджень. Мед з неї належить до першосортних, має ніжний аромат, тонкий смак і цілющі властивості. Розмножується насінням або вегетативно.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.