Бджільництво - словник-довідник

ЛАВАТЕРА ТЮРИНГЕНСЬКА багаторічна медоносна рослина сімейства мальвових. У дикому вигляді можна зустріти на кам'янистих схилах, серед степових чагарників, на піднесених сухих місцях на всій території України. Найпоширеніша в Казахстані. Стебло заввишки 1,5 м. Квітки великі, рожеві, зібрані в грона. Пелюстків п'ять. Зрослі численні тичинки утворюють трубку навколо маточки. Нектарники захищені від висихання волосками. Плід складається з безлічі сім'янок. Цвіте з червня по вересень.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.