Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

ЛАНГСТРОТ Лоренцо Лорен (1810-1895) — відомий американський бджоляр. Удосконалив вулик. Винайшов рухливу рамку, що підвішувалася в пазах на плічках і була віддалена від сусідньої рамки, від стінок, стелі й підлоги на 9 мм. Л. першим звернув увагу на те, що в гніздах бджіл є так званих бджолиний простір між стільниками, який не зашпаровується прополісом.

У той час це було великим відкриттям. Л. був обраний президентом Спілки бджолярів США й був широко відомий у наукових колах бджолярів. Л. видав книгу «Бджола й вулик», яка згодом була перекладена всіма європейськими мовами.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.