Бджільництво - словник-довідник

ЛАСТОВЕНЬ ЛІКАРСЬКИЙ — багаторічна засухостійка рослина родини ластівневих. Росте в Україні. Можна зустріти на луках, у заплавах рік, у заростях чагарнику й у лісосмугах. Любить піщані й вапнякові ґрунти. Стебло в'юнке, чіпке, заввишки до 1,5 м. Листочки короткочерешкові з округлою або серцеподібною основою, загострені; нижні — яйцеподібні. Квітки білі, з рожевуватим відтінком, зібрані в гіллясті напівзонтики. Плоди переносяться вітром, що дає можливість рости Л. л. там, де його раніше не зустрічали. Цвіте в липні — серпні. Чудовий медонос, бджоли охоче відвідують його квітки. Мед з Л. л. ароматний, світлий. Печатка меду біла. У меді дуже багато сахарози, тому давати його бджолам у зимівлю не можна.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.