Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

ЛЕВОМІЦЕТИН — синтетичний антибіотик. Білий, практично безбарвний порошок, без запаху, з гірким смаком. Погано розчиняється у воді, легко розчиняється в спирті. Водяні розчини Л. витримують високі температури (до 110 °С). Препарат випускається у вигляді таблеток і порошків. Л. відрізняється широким спектром протимікробної дії, застосовується при лікуванні інфекційних хвороб. Препарат широко використовується у ветеринарії й медицині. Бджолам його дають при захворюваннях на нозематоз, європейський й американський гнильці.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.