Бджільництво - словник-довідник

ЛИСТОБЛОШКА, або мідяниця, — дрібна (1-5 мм), дуже рухлива комаха, із двома парами прозорих крил. Комаха належить до сисних шкідників. Існує кілька різнозабарвлених видів Л. — зелених, темно-коричневих, червоно-бурих, у деяких на крилах є поперечні смуги. Самки відкладають безліч яєць на гілках або в складках кори дерев і кущів. Личинки й німфи шкідника висмоктують сік з молодих пагонів і бруньок. Від споживання великої кількості соків рослин Л. виділяють падь, іноді настільки багато, що вона мрячить. Паддю охоче харчуються різні дрібні комахи, оси, а також бджоли в безузятковий час. Падь шкідлива бджолам, викликає падевий токсикоз.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.