Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

БДЖОЛИ ГІГАНТСЬКІ ІНДІЙСЬКІ належать до диких-бджіл. Поширені в Індії, Індокитаї, на островах Ява, Шрі-Ланка, Борнео, Філіппінських. Одомашнюванню не піддаються.

Б. г. і. будують один величезний стільник де-небудь на дереві або в печері скелі. Іноді довжина стільника може перевищувати 1 м. Всі чарунки стільника мають однаковий розмір.

Матка, трутні й робочі бджоли практично не відрізняються за розміром. Довжина матки й робочих бджіл — 18 мм, трутнів — 16 мм. Колір Б. г. жовтуватий.

Б. г. і. залежно від пори року кочують у тепліші або прохолодніші місця. Якщо бджолину сім'ю потривожити, вона нападає на винуватця й більше у своє гніздо не повертається. Така лякливість Б. г. і. полегшує видобуток меду й воску. В 1 стільнику Б. г. і. знаходили до 27 кг меду.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.