Бджільництво - словник-довідник

БДЖОЛИ ГІГАНТСЬКІ ІНДІЙСЬКІ належать до диких-бджіл. Поширені в Індії, Індокитаї, на островах Ява, Шрі-Ланка, Борнео, Філіппінських. Одомашнюванню не піддаються.

Б. г. і. будують один величезний стільник де-небудь на дереві або в печері скелі. Іноді довжина стільника може перевищувати 1 м. Всі чарунки стільника мають однаковий розмір.

Матка, трутні й робочі бджоли практично не відрізняються за розміром. Довжина матки й робочих бджіл — 18 мм, трутнів — 16 мм. Колір Б. г. жовтуватий.

Б. г. і. залежно від пори року кочують у тепліші або прохолодніші місця. Якщо бджолину сім'ю потривожити, вона нападає на винуватця й більше у своє гніздо не повертається. Така лякливість Б. г. і. полегшує видобуток меду й воску. В 1 стільнику Б. г. і. знаходили до 27 кг меду.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.