Бджільництво - словник-довідник

ЛІКВІДАЦІЯ БДЖОЛИНИХ СІМЕЙ — проводиться в крайніх випадках. Л. підлягають хворі бджолині сім'ї, присутність яких на пасіці загрожує здоров'ю інших сімей.

Проводять повну ліквідацію слабких або безматкових сімей або приєднують їх до інших. Ліквідують ті сім'ї, які самостійно розвиватися не можуть, а посилювати їх за рахунок інших сімей не вигідно. Л. б. с. особливо часто використовується в племінному бджільництві.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.