Бджільництво - словник-довідник

ЛІТАЛЬНИЙ АПАРАТ БДЖОЛИ — складається з 2 пар крил, мускульних волокон, що й піднімають крила. Плівка крил розділена на частини поперечними й поздовжніми жилками, що забезпечує крилам пружність і міцність. На передньому краї крила є зачепи, що під час польоту бджоли зчіплюються зі складкою на задньому краї переднього крила. До корінців крил приєднані м'язи, що керують крильми; вони повертають крило за поздовжній осі, змінюючи напрямок змаху крил. Змахи крил під час польоту здійснюються за рахунок почергового скорочення двох систем грудної мускулатури — поперечної й поздовжньої.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.