Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

БДЖОЛИ ДАЛЕКОСХІДНІ поширені в Приморському й Хабаровському краях, на Далекому Сході. Походять вони від українських бджіл і почасти середньоросійських. Переселенці з України завезли своїх бджіл на Далекий Схід у 70-х рр. XIX ст. За всі ці роки бджоли повністю позбулися гнильцевих захворювань і пристосувалися до умов іншого клімату й дуже сильного узятку з величезних масивів медоносної рослинності й лип. При доброму узятку бджолина сім'я приносить понад ЗО кг меду на день. Плідність матки — 1100-1600 яєць на добу.

За зовнішнім забарвленням Б. д. сильно відрізняються. У Хабаровському краї Б. д. за типом більше наближаються до середньоросійського; вони темного забарвлення, без жовтизни на черевці, добре зимують. У Приморському краї зустрічаються Б. д. з невеликою жовтизною, схожі на кубанських; вони менш продуктивні.

Б. д. схильні до злодійства й дуже добре захищають гніздо від бджіл-злодійок. Проявляють значну рійливість. Вони менш агресивні, ніж середньоросійські. До недоліків належить порівняно невисока плідність маток. Б. д. являють велику цінність для селекційної роботи, їх можна схрещувати з іншим популяціями бджіл, але ввезення інших порід бджіл на Далекий Схід заборонене.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.