Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

ЛОХ, або дика маслина, — чагарник або невелике дерево родини маслинкових. Росте повсюдно в садах, парках, у долинах рік, на берегах стоячих водойм. Використовують у захисних лісосмугах і для живоплотів. Деякі сорти культивуються як плодове дерево. Найбільш медоносним уважається Л. вузьколистий. Листя в нього лінійно-ланцетне, зверху сірувато-зелене, знизу — сріблисто-біле. Черешки, гілки, навіть крихітні пазушні гілки й пагони вкриті сріблистими лусочками. На гілках можуть бути шипи. Квітки усередині жовтогарячі, містять у собі багато нектару. Оцвітина в тичинкових квіток віночкова, у двостатевих — трубчаста. Тичинкові нитки зрослі з оцвітиною.

Висівають Л. стратифікованим насінням. Рослина є цінною для розведення в садах і живоплотів. У середній смузі Росії погано переносить зими. Л. дає багато нектару.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.