Бджільництво - словник-довідник

ЛОХ, або дика маслина, — чагарник або невелике дерево родини маслинкових. Росте повсюдно в садах, парках, у долинах рік, на берегах стоячих водойм. Використовують у захисних лісосмугах і для живоплотів. Деякі сорти культивуються як плодове дерево. Найбільш медоносним уважається Л. вузьколистий. Листя в нього лінійно-ланцетне, зверху сірувато-зелене, знизу — сріблисто-біле. Черешки, гілки, навіть крихітні пазушні гілки й пагони вкриті сріблистими лусочками. На гілках можуть бути шипи. Квітки усередині жовтогарячі, містять у собі багато нектару. Оцвітина в тичинкових квіток віночкова, у двостатевих — трубчаста. Тичинкові нитки зрослі з оцвітиною.

Висівають Л. стратифікованим насінням. Рослина є цінною для розведення в садах і живоплотів. У середній смузі Росії погано переносить зими. Л. дає багато нектару.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.