Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

ЛЬОНОК — розповсюджена багаторічна трав'яниста рослина із родини ранникових. Належить до другорядних медоносів. Росте на безплідних і бур'янистих місцях, на окраїнах полів, на луках й уздовж доріг. Висота рослини 30-70 см. Листя від лінійного до ланцетного, густо усаджене по спіралі до самого-суцвіття. Квітки жовті, з жовтогарячою плямою на нижній губі. Плід — суха коробочка з великою кількістю насіння. Цвітіння починається з червня та триває до кінця літа. Вміст цукру в нектарі складає 40 %. Рослина вирізняється високою нектаропродуктивністю, але бджолам, через складну будову квітки, дуже важко збирати нектар у достатній кількості: бджола спочатку повинна проникнути у квітку через зів, взяти нектар і виповзти назад. Алей у такому нектарозбиранні є свої плюси, бджоли збирають на собі величезну кількість пилку.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.