Бджільництво - словник-довідник

ЛЬОТКОВИЙ ЗАГОРОДЖУВАЧ — кріпиться до льоткового отвору, щоб через нього в гніздо бджіл не проникали миші. Стандартний Л. з. складається з двох металевих пластинок з оцинкованої сталі або алюмінію. Одна з пластин має вирізи для проходу бджіл і закриває весь просвіт льотка. Ця пластинка рухлива і всувається в жолобки верхньої нерухливої пластини. Л. з. прибивається до льотка. Розміри Л. з.: довжина — 250 мм, ширина — 31 мм. Для виготовлення Л. з. використовують тонколистову оцинковану білу або чорну поліровану жерсть.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.