Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

ЛЮПИНО-ФАЦЕЛІЄВА СУМІШ — вирощується як зелене добриво, корми для худоби або силосу. Л.-ф.с. є доброю кормовою базою для бджіл. На родючих ґрунтах і при середній густоті посіву фацелії медопродуктивність з 1 га може досягати 160 кг.

У цій суміші фацелія зацвітає раніше та протягом трьох тижнів дає багато нектару. Щоб продовжити строки цвітіння культур, суміш висівають у кілька строків через 2-3 тижні. На 1 га родючих ґрунтів висівають 2кг суміші, на бідніших — 3,5 кг фацелії й 120-150 кг люпину. При дуже густому посіві культур рослини пригнічуються й не дають доброї нектаропродуктивності.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.