Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

БДЖОЛИ ЖОВТІ ДОЛИННІ (кавказькі) — живуть у низинних долинах Грузії, Вірменії, Азербайджану й на Північному Кавказі. Порода є поміссю, отриманою від сірої високогірної породи бджіл і південної перської (жовтої). Забарвлення сіре з чіткими, майже червоними кільцями. Хоботок у П. ж. д. трохи коротший, ніж у сірих кавказьких (6,5-6,9 мм), але вони так само добре працюють на червоній конюшині. Плідність матки досягає 1100-1700 яєць на добу.

Печатка меду темна «мокра». II. ж. д. помірно рійливі, винятково миролюбні, напровесні активно нарощують силу. У них часто спостерігається тиха зміна маток. При огляді гнізда з рамок не тікають, матка працювати не припиняє. Рамки сильно прополісують. П. ж. д. відзначаються злодійством і здатні нападати на інші сім'ї.

Кавказькі бджоли добре переносять спекотний сухий клімат. Ця порода являє цінність для селекції й виведення нових порід шляхом прямої та зворотної помісі. Пряма кавказька матка з місцевим трутнем, зворотна неплодова місцева матка з кавказьким трутнем. Перше покоління вирізняється високим медозбором, зимостійкістю, стійкістю до захворювань. Третє покоління, як правило, малопродуктивне.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.