Бджільництво - словник-довідник

ЛЯДВЕНЕЦЬ РОГАТИЙ — багаторічна пасовищна й сінокісна рослина родини метеликових. Дикорослий Л. р. зустрічається на луках, уздовж доріг, на схилах й узліссях. При доброму зволоженні активно розвивається на 2-3-й рік після висівання. Отава висока. Рослина зимовитривала. Витримує засоленість ґрунту, посуху й надмірну вологість. Висота Л. р. 30-60 см. Має розгалужену кореневу систему й утворює безліч невисоких розгалужених дугоподібних стебел. Листочки дрібні, широколанцетоподібної форми, п'ятірні, два з яких сидять біля основи черешка. Цвіте Л. із червня до збору. Медопродуктивність у перший рік невисока, з 1 га одержують близько 26 кг, на другий рік — до 60 кг. Відзначене нерівномірне відвідування бджолами квіток рослин, в один рік дуже активне, на другий — гірше. У травостої Л. р. стоїть 5-8 років. Його висівають із сумішшю інших трав.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.