Бджільництво - словник-довідник

МАГАЗИН, МАГАЗИННА НАДСТАВКА — використовується в 12-14-рамкових вуликах і в окремих конструкціях вуликів. М. служить для розширення гнізда бджолиної сім'ї. Рамки, розташовувані в надставці, удвічі менші, ніж гніздові — 435 х х 145 мм. Схема М. н. ідентична до схеми корпуса вулика, тільки висота її стінок менша, ніж у корпусі, тобто якщо поставити дві М. н., то в них увійде повна гніздова рамка (435 х 300 мм). Довжина й ширина М. н. аналогічні розмірам корпуса. До вуликів-лежаків на 20 рамок виготовляють підкришник, що його надягають за допомогою плінтусів на корпус. Усередину підкришника вставляється М. на 15 рамок.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.