Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

МАГАЗИН, МАГАЗИННА НАДСТАВКА — використовується в 12-14-рамкових вуликах і в окремих конструкціях вуликів. М. служить для розширення гнізда бджолиної сім'ї. Рамки, розташовувані в надставці, удвічі менші, ніж гніздові — 435 х х 145 мм. Схема М. н. ідентична до схеми корпуса вулика, тільки висота її стінок менша, ніж у корпусі, тобто якщо поставити дві М. н., то в них увійде повна гніздова рамка (435 х 300 мм). Довжина й ширина М. н. аналогічні розмірам корпуса. До вуликів-лежаків на 20 рамок виготовляють підкришник, що його надягають за допомогою плінтусів на корпус. Усередину підкришника вставляється М. на 15 рамок.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.