Бджільництво - словник-довідник

МАЙОРАН САДОВИЙ — багаторічна або дворічна трав'яниста рослина родини губоцвітих. Вирощується, як правило, як однолітня рослина на добре освітлюваних сонцем і закритих від вітрів ділянках. Рослина сірувато-опушена. Листочки черешкові, еліптичні або лопаткоподібні. Квітки сидячі, у пазухах приквітків зібрані в кулясті або призматичні голівки. Віночок білий, рожевий або блідо-ліловий. Цвіте, починаючи з кінця серпня, протягом 30-45 днів.

М. с. — чудовий медонос, але отримати з нього мед украй складно, тому що на початку цвітіння його збирають для одержання ефірних олій.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.