Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

МАЙОРАН САДОВИЙ — багаторічна або дворічна трав'яниста рослина родини губоцвітих. Вирощується, як правило, як однолітня рослина на добре освітлюваних сонцем і закритих від вітрів ділянках. Рослина сірувато-опушена. Листочки черешкові, еліптичні або лопаткоподібні. Квітки сидячі, у пазухах приквітків зібрані в кулясті або призматичні голівки. Віночок білий, рожевий або блідо-ліловий. Цвіте, починаючи з кінця серпня, протягом 30-45 днів.

М. с. — чудовий медонос, але отримати з нього мед украй складно, тому що на початку цвітіння його збирають для одержання ефірних олій.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.