Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

МАК СНОТВОРНИЙ — однолітня трав'яниста рослина родини макових. Вирощується як декоративна рослина у квітниках і парниках. Стебло прямостояче, заввишки до 100 см. Листочки подовжені, сизі. Квітки правильні. Чашолистків два, пелюстка чотири. Плід — багатонасінна коробочка. Зацвітає на 45-50-й день після появи сходів, цвітіння триває до 25 днів.

М. с. вирощується для одержання насіння, у якому міститься багато цінної олії. Бджоли збирають із М. с. пилок і нектар.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.