Бджільництво - словник-довідник

МАСЛИНА — вічнозелене теплолюбне дерево родини олійних. Культивується в Закавказзі та Криму. Висота дерева досягає 10-12 м, стовбур і листя М. схожі зі сріблистим лохом. Гілки вузлуваті, густо вкриті листям. Листя просте, супротивне, ланцетовидно-овальної форми, шкірясте, з короткими черешками, зверху темно-зеленого кольору, знизу — сріблисто-сіре. Квітки дрібні, білуваті, двостатеві, зібрані в мітелкуваті грона в пазухах листя. Плід — кістянка подовжено-овальної форми з м'ясистою темною оцвітиною. Плодоносити починає з 10-12-літнього віку. У Криму цвіте наприкінці червня. М. є чудовим медоносом. Бджоли, збираючи нектар, сприяють запиленню М. Розмножується насінням, поросллю й відростками. Добре росте при поливанні.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.