Бджільництво - словник-довідник

МАТКОВА КЛІТКА застосовується для тимчасового утримання в ній матки в різних ситуаціях. Наприклад, при тимчасовій ізоляції матки від сім'ї, для скорочення яйцекладки, для виведення маток із маточника, при саджанні в безматкові сім'ї, при з'єднанні сімей. М. к. використовується при пересиланні бджолиної матки поштою.

М. к. може бути стандартною й універсальною. Стандартна поширена більше. Складається вона з бляшаного каркаса й металевої сітки з просвітами 2,5x2,5 мм, верхньої пластинки з отворами для проходу бджіл і підсадження матки. Отвори закриваються спеціальною засувкою. У М. к. вмонтована дерев'яна колодочка з круглим наскрізним отвором, через який матці дають корм. Розміри М. к.: довжина — 36 мм, ширина — 8 мм, висота — 58 мм.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.