Бджільництво - словник-довідник

МАТКОВА СІМ'Я — бджолосім'я, від якої беруть личинок робочих бджіл для виведення маток. За показниками вона повинна бути найкращою сім'єю на пасіці, яка несе в собі цінні племінні якості. М. с. відбирають за продуктивністю, зимостійкістю, імунітетом до різних захворювань. Щоб уникнути близькоспорідненого розведення, трутнів у М. с. не виводять. Для відновлення крові рекомендується через кожні 3-4 роки обмінюватися матками з іншими пасіками, де також проводиться племінна робота й відсутні будь-які хвороби бджіл. М. с. забезпечують якісними кормами, створюють їй добрі умови утримання.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.