Бджільництво - словник-довідник

МЕРИНГ Йоганнес (1816-1878) — народився в невеликому німецькому селищі. Після закінчення школи став учнем столяра. Незабаром відкрив власну майстерню. М. в окрузі знали як столяра, і ніхто не підозрював, що він пристрасний бджоляр. З 1849 р. він сильно захопився бджільництвом, вивчив не тільки практичне бджільництво, але й провів дослідницьку роботу. 1857 року він винайшов вальці для штучної вощини. 1860 року М. була надана викладацька робота в області бджільництва. Багато відомих німецьких учених-бджолярів (Гумбольдт, Берлепш, Денгоф та ін.) високо цінували роботу винахідника, який вийшов з народу.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.