Бджільництво - словник-довідник

БДЖОЛИ КРАЙНСЬКІ (країнські)— батьківщиною породи є південно-східні схили Альп. Б. к. поширені в Австрії, Югославії, ФРН, у Румунських Карпатах, Болгарії. Забарвлення Б. к. подібне на забарвленням сірої кавказької (без жовтизни), але на черевці є сріблисті півкільця. Довжина хоботка 6,4-6,8 мм. Плідність матки в період інтенсивного нарощування сім'ї висока — 1400-2000 яєць на добу. Печатка меду біла «суха». За виробленням воску нагадують середньоросійську породу бджіл. Гніздо прополісують помірно.

За миролюбством їх можна порівняти із сірими кавказькими бджолами. Поводження спокійне. Добре запилюють червону конюшину.

Схильні до роїння. Будують багато трутневих стільників. Активно охороняють гніздо від нападу, але самі не схильні до злодійства.

Мають високу зимостійкість. Помірно споживають кормові запаси в період зимівлі. Стійкі до різних захворювань.

У низинних районах у бджіл цієї породи з'являється деяка жовтизна на черевці.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.