Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

БДЖОЛИ КРАЙНСЬКІ (країнські)— батьківщиною породи є південно-східні схили Альп. Б. к. поширені в Австрії, Югославії, ФРН, у Румунських Карпатах, Болгарії. Забарвлення Б. к. подібне на забарвленням сірої кавказької (без жовтизни), але на черевці є сріблисті півкільця. Довжина хоботка 6,4-6,8 мм. Плідність матки в період інтенсивного нарощування сім'ї висока — 1400-2000 яєць на добу. Печатка меду біла «суха». За виробленням воску нагадують середньоросійську породу бджіл. Гніздо прополісують помірно.

За миролюбством їх можна порівняти із сірими кавказькими бджолами. Поводження спокійне. Добре запилюють червону конюшину.

Схильні до роїння. Будують багато трутневих стільників. Активно охороняють гніздо від нападу, але самі не схильні до злодійства.

Мають високу зимостійкість. Помірно споживають кормові запаси в період зимівлі. Стійкі до різних захворювань.

У низинних районах у бджіл цієї породи з'являється деяка жовтизна на черевці.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.