Бджільництво - словник-довідник

МІКРОКЛІМАТ особливості клімату в невеликому районі. М. обумовлюється двома факторами: загальними кліматичними умовами (кількістю сонячного тепла, вітром, опадами, вологістю повітря тощо) і характером місцевості (рельєфом, вологістю ґрунту, наявністю лісів тощо).

Кожний бджоляр повинен вивчити характер своєї місцевості й її М. Ці знання допомагають домогтися підвищення продуктивностіласіки. Наприклад, зробити правильний вибір рельєфу місцевості для розміщення пасіки, перевезти пасіку під час узятку із сухих лук на вологі ділянки, відгородити припасічну ділянку зеленими насадженнями від вітрів тощо.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.