Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

МОНОМІЦИН антибіотик. Порошок жовтуватого відтінку, добре розчиняється у воді. Згубно діє на грампозитивні та грам-негативні бактерії, а також придушує мікроорганізми, у яких виробилася стійкість до пеніциліну, стрептоміцину, біоміцину й інших антибіотиків. У бджільництві використовується для лікування бджолосімей, уражених гнильцевими захворюваннями. Препарат використовують у концентрації 500 тис. ОД на 1 л цукрового сиропу або води.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.