Бджільництво - словник-довідник

БДЖОЛИ КРИМСЬКІ — живуть у гірських районах Кримського півострова. За біологічними й морфологічними ознаками Б. к. займають середнє місце між бджолами Кавказу й українськими. Так, довжина хоботка в них трохи менша, ніж в абхазьких бджіл, але майже дорівнює довжині хоботка сірих грузинських бджіл.

Б. к. дуже миролюбні. Не схильні до злодійства. Б. к. добре вирощують розплід навіть при невеликому природному узятку й обмеженому запасі кормів у гнізді. Печатка меду «мокра».

У період ройового стану закладають від 80 до 100 маточників. Під час огляду гнізда Б. к. продовжують спокійно працювати, залишаються на рамках.

Б. к. відрізняються високою продуктивністю. Вони працюють на медозборі навіть у спекотну погоду, при температурі повітря в тіні 36-38 °С.

Здичавілі Б. к. частіше будують гнізда в дуплах дерев, ущелинах й отворах скель.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.