Бджільництво - словник-довідник

МОРКВА ПОСІВНА — дворічна овочева рослина із родини зонтичних. Культивується повсюдно. Листя пір'ясто-роздільне. Квітки дрібні, білі, зібрані в складний зонтик. Обгортки розсічені. Зовнішні пелюстки крайових квіток у кожному зонтику розвинені сильніше. Плід — двосім'янка. На поверхні навколо-плідника є гачкуваті й шилоподібні паростки. Нектарники розташовані на верхівці зав'язі. Цвіте в червні — липні протягом 8-13 днів. Квіти мають приємний аромат, чим приваблюють до себе комах. М. п. забезпечує бджолам підтримувальний узяток. При насиченому запиленні насіння М. п. менше уражаються шкідниками, дозрівають рівномірніше й швидше.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.