Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

НАВІС НАД КОНТРОЛЬНИМ ВУЛИКОМ — необхідний для захисту його й ваг, на яких він установлений, від опадів. Н. бувають різних конструкцій, але найкращим уважається розбірний, котрий можна встановити як на стаціонарній пасіці, так і на кочовому точку.

Н. для к. в. виглядає у вигляді будки, що встановлюється на дерев'яні підставки. Будка складається з двох поздовжніх і двох бічних стін. Стінки роблять із дощок і дерев'яної обв'язки у вигляді приспущених жалюзі. Таке положення жалюзі добре вберігає вулик від намокання, навіть при косому дощі. Висота будки — 175 см, ширина — 124 см. Передня стінка не досягає дна до 50 см, цей отвір дозволяє бджолам вільно вилітати за узятком. У задній стінці на всю ширину залишають отвір заввишки 36 см, щоб, не непокоячи бджіл, стежити за показаннями вагів. Крім того, отвори підсилюють вентиляцію у вулику. Стінки Н. кріплять болтами. Дах роблять двосхилим, вкритим руберойдом.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.