Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

НАГРІВАННЯ НОЖА, КОТКА, ШПОРИ — необхідне при роботі з воскосировиною.

Ніж призначений для зрізання кришечок трутневих чарунок, розпечатування медяних стільників, вирізання шматочків стільника, для видалення воскових наростів. Ножі нагрівають, щоб зрізати забрус, не пом'явши при цьому чарунки стільників.

Нагрівають ножі в металевій або емальованій ванночці, поставленій на плиту або керогаз у спеціальній ванні. При розпечатанні стільників користуються 2-3 ножами: поки один із ножів використовується в роботі, інші нагрівають у гарячій воді, тому що роботу зі стільниками слід проводити гарячим лезом. Ніж складається з дерев'яної ручки й металевого леза, бажано з нержавіючої сталі.

Краще розпечатуються стільники при використанні парових й електроножів. Особливість парових ножів полягає в тому, що пара гумовою трубкою надходить у спеціальну порожнину, нагріваючи лезо, яке після розпечатування ним стільників залишається чистим і не пригорілим. Не можна при роботі зі стільниками прогрівати лезо ножа над відкритим вогнем, тому що від цього псується сталь, пригоряє віск, псуються стільники й сам ніж.

Коток і шпору, якою кріплять штучну вощину, також нагрівають у гарячій воді. Не можна перегрівати ці інструменти, щоб вощина не плавилася, а м'яко занурювалася в дріт. Шпору дістають із води й дають інструменту полежати 2-3 хв, щоб з його поверхні випарувалася вода, інакше до вологого дроту вощина не прилипне.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.