Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

НАДСТАВКИ — додаткові яруси, що використовують для збільшення обсягу багатокорпусних, двокорпусних, 12-рамкових вуликів й іноді вуликів-лежаків. Практика показала, що, наприклад, доцільніше використовувати на пасіках вулики з магазинними Н., які набагато легші ніж гніздові корпуси.

Н. виготовляють у вигляді додаткових корпусів до багатокорпусних, других корпусів до двокорпусних, магазинів до 12-рамкового й лежаків, і Н. для секційних рамок, що їх використовують у більшості випадків у багатокорпусних вуликах. Крім того, використовують Н. як кормові в зимовий період. їх установлюють під час осіннього формування гнізд бджіл, які відправляються на зимівлю. Н. також використовують у весняно-літній період, коли бджоли починають роїтися, і під час головного узятку.

Для багатокорпусних, двокорпусних і 12-рамкових вуликів окремих конструкцій роблять Н. з дощок такої ж товщини, як і самі вулики, а для лежаків і 12- й 14-рамкових вуликів — 12- 20 мм. Ці магазини встановлюють під дахами вуликів або в спеціальних підкришниках. Н. з'єднують із корпусами за допомогою зроблених у чверть фальців або ж просто встановлюють зверху. Щілини запрополісують самі бджоли.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.