Бджільництво - словник-довідник

НАМЕТ ДЛЯ ОГЛЯДУ БДЖОЛОСІМЕЙ особливо необхідний у безузятковий період, щоб при огляді не викликати бджолиного злодійства.

Спочатку будують дерев'яний каркас завбільшки 2 х 2 х 1,5 м, потім накривають його марлевим чохлом. Намет для огляду бджіл установлюють над вуликом так, щоб можна було стояти усередині. Завчасно до вулика приносять інвентар, який може знадобитися під час роботи: переносний ящик, стамеска, димар, робочий ящик-табурет тощо.

Бджоли, що вилетіли під час оглядання з вулика, сідають на стелю. У конструкції П. можна завбачливо зробити невелике вікно в стелі, щоб випускати бджіл. Вікно не можна залишати відкритим, як тільки бджоли вилетіли, його відразу закривають. Після огляду вулика П. кладуть на бік, щоб бджоли, які залишилися в ній, змогли вилетіти.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.