Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

НАСАДЖЕННЯ МЕДОНОСІВ — необхідні для поліпшення кормової бази бджіл. їх можна висаджувати у вигляді лісосмуг, уздовж залізничних насипів і доріг, у зелених зонах, озеленювати пригород, висаджувати для зміцнення пухких ґрунтів, а також на вільних землях, не зайнятих сільськогосподарськими культурами.

Для лісосмуг повинні вибиратися такі медоносні культури, які можуть протистояти різким вітрам, не вимогливі до ґрунту; для озеленення населених пунктів — медоноси, що відповідають декоративним вимогам. Всі рослини повинні бути багаторічними. Лісосмуги частіше формують з акації білої й жовтої, клена (гостролистого, татарського й польового), липи, обліпихи й ін.

Усі Н. м. повинні бути довговічними і з високим відсотком медопродуктивності. Щоб насадження відповідали цим вимогам, вибирають певні сорти дерев і чагарників, комбінують висаджування дерев із чагарником і напівчагарником. Всі посадки повинні добре освітлюватися сонцем.

Схили перед висаджуванням на них медоносів зорюють уздовж укосів. Як медонос зазвичай використовують еспарцет або інші рослини. Не поорані смуги засаджують медоносами в шаховому порядку. Посередині висаджують акацію білу, гледичію (3- 5 рядів); з боків — клен, липу (2-3 ряди); потім — кущі: акацію жовту, обліпиху, ліщину; з країв — ягідні чагарники: малину лісову, смородину, аґрус тощо.

Періодично необхідно проріджувати посадки, спушувати ґрунт, видаляти бур'яни, підсаджувати нові рослини.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.