Бджільництво - словник-довідник

НЕКТАРНИК — особливі нектароносні залози або тканини рослини, що виділяють солодку цукристу речовину — нектар. За своєю будовою Н. дводольних рослин бувають у вигляді невеликих заглиблень, медяних ямок, чаш, що знаходяться всередині шпорки, або у вигляді довгого, різноманітно вигнутого виросту. В однодольних рослин Н. морфологічно не виражені, нектаровиділенням «займаються» самі клітини шкірочки й клітини, розташовані під нею.

Існують також неквіткові Н., розташовані на листі, черешках, стеблах (черешня, волошка, бавовна й ін.). Вони займають незначне місце в нектаровидобувній діяльності бджіл.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.