Бджільництво - словник-довідник

НЕКТАРОПРОДУКТИВНІСТЬ МІСЦЕВОСТІ — кількість нектару, виділювана рослинністю, що росте в радіусі корисного літання бджіл (2-3 км). Н. м. визначають за допомогою таких даних:

   експлікація земельних угідь;

   кількісний склад нектароносів в угіддях;

   площа посівних нектароносів і плодово-ягідних насаджень;

   таксаційний опис нектароносних дерев і чагарників.

Кількість дикорослих нектароносів визначають за окремо взятими пробними площадками, де обчислюють ший вид нектароноса й визначають його процентне співвідношення з іншими видами медоносних рослин.

Маючи дані про кількісний і якісний склад рослин якої-небудь місцевості, визначивши площу й помноживши Н. м. на 1 га, одержують дані про загальний нектарозапас місцевості.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.