Бджільництво - словник-довідник

БДЖОЛИ ОДНООКІ (циклопи) у бджолосім'ях виводяться Б. о. Два ока ніби зливаються в одне у формі півмісяця й розташовані на тім'ї. Простих очей немає, вони зміщені на чоло. Через свій дефект Б. о. не можуть літати, крім того, у них порушена нормальна діяльність головного мозку. З появою у бджолосім'ї таких бджіл їх знищують, а матку заміняють якісною, забезпечують бджолосім'ї кращі умови для розвитку.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.