Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

БДЖОЛИ ОДНООКІ (циклопи) у бджолосім'ях виводяться Б. о. Два ока ніби зливаються в одне у формі півмісяця й розташовані на тім'ї. Простих очей немає, вони зміщені на чоло. Через свій дефект Б. о. не можуть літати, крім того, у них порушена нормальна діяльність головного мозку. З появою у бджолосім'ї таких бджіл їх знищують, а матку заміняють якісною, забезпечують бджолосім'ї кращі умови для розвитку.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.