Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Бджільництво - словник-довідник

НІКОТИН-СУЛЬФАТ — густа масляниста речовина світло-жовтогарячого або коричневого кольору, з неприємним запахом. Препарат містить алкалоїд нікотину, що утворюється в тютюні. Технічний Н.-с. уміщає 40 % нікотину. Для бджіл отруйний пилок, у якому міститься від 1 до 4 % алкалоїду нікотину. Н.-с. належить до контактних інсектицидів. Препарат діє на м'які покриви тіла личинок, знищуючи їх.

Препарат використовують у вигляді водяних розчинів (0,08- 1 %), до яких додають мило, у формі нікодусту (4-5 %) для знищення комах — шкідників плодових, овочевих і ягідних культур. Н.-с. небезпечний для тварин і людини. Для запобігання отруєнню бджіл під час обробки сільськогосподарських культур і плодово-ягідних насаджень цим отрутохімікатом рекомендується ізолювати їх після обробки на 5-6 год. Якщо препарат потрапляє в організм бджоли, він викликає параліч, і через 1-2 год комаха гине.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.